elero GmbH Antriebstechnik

Maybachstr. 30
73278 Schlierbach
Germany


Phone: +49 7021 9539-0
Fax: 49 7021 9539-212
E-Mail: info@elero.de

Program do obliczania napędu

Szeroka gama produktów elero umożliwia opracowanie idealnie dostosowanego rozwiązania w zakresie napędów. Ale nawet dla doświadczonych producentów rolet i instalatorów nie zawsze jest jasne, który napęd jest odpowiedni dla danej sytuacji montażowej. Dzięki programowi do obliczania napędów firmy elero można teraz łatwo, zaledwie kilkoma kliknięciami, znaleźć odpowiedni napęd.

Przyjazna dla użytkownika maska wprowadzania danych wysyła zapytanie o odpowiednie parametry dla następujących zastosowań.

 • Rolety
 • Markizy 
 • Żaluzje weneckie 
 • Żaluzje zwijane/markizy opuszczane 
 • Bramy rolowane/kraty rolowane

Po zaledwie kilku kliknięciach program analizuje dane, zaleca najbardziej odpowiedni napęd, a także wskazuje możliwe alternatywy. Na życzenie wynik jest bezpośrednio przesyłany do formularza zamówienia faksem. Oprócz tego możliwe jest utworzenie listy projektów i obsługa własnych danych głównych.

Przekonaj się!

Aby umożliwić korzystanie z programu do obliczania napędów elero w każdej sytuacji, oferujemy go nie tylko w wersji na komputery, ale również na urządzenia mobilne oparte na systemie Apple lub Android. Dzięki temu wszystkie obliczenia można wykonywać nie tylko z biura, ale także na terenie budowy lub podczas rozmowy z klientami. Wystarczy wybrać jeden z następujących plików do pobrania i przetestować program do obliczania napędów elero!
Wersję programu obliczeniowego w przeglądarce online można znaleźć tutaj.


   Pobierz program do obliczania napędów elero

   Jeśli podczas korzystania z programu wystąpią jakiekolwiek problemy, prosimy o kontakt z naszymi współpracownikami na infolinii technicznej: technik@elero.de