elero GmbH Antriebstechnik

Maybachstr. 30
73278 Schlierbach
Germany


Phone: +49 7021 9539-0
Fax: 49 7021 9539-212
E-Mail: info@elero.de

Made in Germany

Made in Germany

Produkty najwyższej jakości

   
Decydujące znaczenie dla sukcesu elero mają długotrwałe relacje z klientami. Producent bierze pod uwagę interesy i wymagania właścicieli budynków, rzemieślników, architektów i producentów systemów. W ten sposób powstają usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz innowacyjne rozwiązania produktowe, które są naprawdę potrzebne.

Do dnia dzisiejszego projektowanie, produkcja, kontrola jakości i montaż odbywają się w Niemczech. W 2017 roku firma elero wybudowała w tym celu w Schlierbach nowy budynek firmowy na powierzchni liczącej 16,6 tys. metrów kwadratowych. Rozwiązania z zakresu automatyki przeznaczonej do inteligentnych budynków odzwierciedlają wiedzę i wieloletnie doświadczenie producenta. Wysoka jakość, nowoczesne wzornictwo i innowacyjne koncepcje obsługi charakteryzują produkty „Made in Germany”.

System certyfikowany

Polityka jakości elero

elero stawia zadowolenie swoich klientów i długoterminowe partnerstwo w centrum uwagi. Cel ten można jednak osiągnąć tylko wtedy, gdy spełnione są cztery istotne wymagania:

- Gwarantowana najwyższa jakość
- Dostawa na czas
- Pożądane produkty
- Optymalna obsługa

Wszystkie kryteria monitoruje system zarządzania jakością, który podlega stałemu procesowi doskonalenia. Aby ten cel był stale realizowany, firma elero całkowicie identyfikuje się z międzynarodową normą ISO 9001.

Pobierz certyfikat ISO 9001 dla firmy elero

Ponadto firma elero posiada certyfikat zgodności z normą DIN EN 61340-5-1 ESD.

Pobierz certyfikat ESD dla firmy elero

   
   
Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie
i chciał(a)byś uzyskać więcej informacji?

                           Skontaktuj się z nami bezpośrednio!