elero GmbH Antriebstechnik

Maybachstr. 30
73278 Schlierbach
Germany


Phone: +49 7021 9539-0
Fax: 49 7021 9539-212
E-Mail: info@elero.de

Silnik do rolet

Silniki elero do rolet oferują wiele korzyści: Nie tylko sprawiają, że codzienne pociąganie za taśmę jest zbędne, ale także zapewniają optymalną ochronę przed słońcem, włamywaczami i wścibskimi oczami. Oszczędności energii towarzyszy kolejna korzyść: w zimie ciepło jest zatrzymywane w domu, a w upalne dni roleta zapewnia przyjemny chłód. Silniki do rolet firmy elero są również niezawodne, bezobsługowe i niezwykle łatwe w użytkowaniu. Silniki do rolet nie tylko zapewniają przyjemne warunki życia i dobre oświetlenie — powiązane systemy sterowania dzięki współczesnej konstrukcji zapewniają wymierne korzyści dla jakości życia we wszystkich środowiskach.

Automatyczne rolety oszczędzają energię

Redukcja kosztów energii zaczyna mieć znaczenie dla wielu osób, gdy w zimie jest zimno na zewnątrz, a ważne jest, aby zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Jednak niektóre środki oszczędzania energii są również bardzo proste w lecie i nie różnią się od metod, które stosowane są również w zimie — takich jak inteligentne otwieranie i zamykanie rolet. Podczas gdy energię cieplną można zaoszczędzić przez punktualne zamykanie żaluzji o zmierzchu, inteligentna technologia sterowania roletami lub żaluzjami weneckimi firmy elero również w lecie przyczynia się do zapewnienia, by pomieszczenia nie nagrzewały się zbytnio w ciągu dnia.

Prawidłowo przygotowani na lato

Osoby, które chcą zachować chłód pomieszczenia w lecie bez używania klimatyzacji, muszą spędzać dużo czasu na podnoszeniu i opuszczaniu rolet lub żaluzji: podnoszeniu ich rano, aby zapewnić wentylację, a następnie zamykaniu ich ponownie, aby w środku dnia ciepło nie wchodziło do domu. Po powrocie do domy trzeba je ponownie otworzyć, by cieszyć się piękną wieczorną atmosferą, zanim znów zostaną opuszczone w nocy. Te czynności mogą być dużo prostsze dzięki silnikom do rolet i żaluzji weneckich firmy elero. Dzięki programatorowi czasowemu ustawimy automatyczne otwieranie i zamykanie osłon. Po zastosowaniu dodatkowego czujnika światła/zmierzchu, np. Lumo, rolety lub żaluzje można zamykać przy bezpośrednim nasłonecznieniu. Dlatego pomieszczenia pozostają chłodne nawet w okresie letnim, bez energochłonnego korzystania z systemu klimatyzacji.

Delikatna siła dla rolet

Nowoczesne silniki muszą spełniać liczne wymagania. Silnik powinien być wytrzymały, trwały i niezawodny, a jednocześnie pracować cicho i bezobsługowo. Silniki do rolet RevoLine firmy elero płynnie i precyzyjnie poruszają roletami. Silniki do rolet typu RolTop i RolSmart-K mają również zintegrowaną funkcję wolnej prędkości, która gwarantuje łagodny przesuw. Chroni to rolety i znacznie zmniejsza poziom hałasu.

Czas to pieniądz — szybka instalacja

W rozwoju silników do rolet RevoLine duży nacisk położono na oszczędność czasu przy instalacji. Silniki są szybko instalowane i można je łatwo uruchamiać. Dlatego na przykład przewidziano sprzęgła zatrzaskowe, łożyska silnikowe z "systemem Click", kable wtykowe, a także inne przydatne akcesoria. Sprawia to, że montaż jest przyjemny, a także oszczędza czas i pieniądze.

Inteligentne i adaptacyjne

Silniki automatycznie dostosowują się do zmian środowiskowych. Jeśli na przykład roleta wydłuża się z czasem, ponowne dostosowanie wyłączników krańcowych nie jest konieczne. Jeśli roleta napotyka przeszkodę lub jest zamarznięta, silnik typu RolSmart-K lub RolTop zatrzymuje się automatycznie, aby uniknąć uszkodzenia. Nowością w silnikach RolTop jest rozpoznawanie przeszkód dzięki swobodnemu poruszaniu i funkcji zwalniania przy położeniu końcowym.

Jednostka sterująca ProLine zapewnia doskonałą jakość życia

Technologia sterowania ProLine — sterowanie przewodowe lub radiowe — zapewnia doskonale komfortowe życie. Otwiera i zamyka rolety automatycznie lub przez naciśnięcie przycisku. Te jednostki sterujące cechuje doskonałość techniczna, wysoka jakość i ponadczasowe wzornictwo. Inne zalety to łatwość obsługi, duże przyciski i przejrzysty wyświetlacz. Modułowa integracja poszczególnych komponentów pozwala na wiele opcji sterowania. Jednostki sterujące są łatwe do podłączenia i nadają się do wielu standardowych programów przełączania. Przewodowe jednostki sterujące obejmują między innymi AstroTec, który zapewnia całoroczne optymalne godziny otwierania i zamykania w zależności od wschodu i zachodu słońca. Nadal nie wiesz, który produkt odpowiada Twoim potrzebom i zastosowaniom? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki produktów i znajdź produkt odpowiedni dla Ciebie i Twoich wymagań.

elero contacts worldwide

Are you interested in elero products and want to find a contact person in your country? Here you will find a list of elero representatives and subsidiaries worldwide.

Find contact person

Contact & consultation

Are you a specialist partner and require detailed information about elero products? Simply contact us.

Contact elero