elero GmbH Antriebstechnik

Maybachstr. 30
73278 Schlierbach
Germany


Phone: +49 7021 9539-0
Fax: 49 7021 9539-212
E-Mail: info@elero.de

Komfort życia

Odkryj spokój
dzięki cichym napędom Motion

Jeśli chodzi o sterowanie Silent Motion, masz wybór. Tryb ultra cichy lub standardowa obsługa są aktywowane za pomocą ręcznego nadajnika lub przycisku. Podczas standardowej pracy profile są powoli doprowadzane w położenie końcowe — chroni to rolety i zapewnia, że są otwierane i zamykane cicho.

RolMotion M i RolMotion M-868 
zarówno przewodowe jak i radiowe — Cichy. Cichszy. Bezgłośny ruch.

Zwiększ komfort domu
wewnątrz i na zewnątrz

Automatyczne systemy ochrony prywatności i ochrony przeciwsłonecznej znacznie poprawiają komfort domu. Zautomatyzowane markizy tarasowe są doskonałym przykładem: oszczędzają dużo wysiłku, zapewniają niezawodną ochronę przed słońcem, a tym samym tworzą optymalne warunki do relaksu na świeżym powietrzu. Możesz jednak również skorzystać z automatyzacji rolet w domu. Lamele żaluzji mogą na przykład ustawiać się precyzyjnie w zależności od oświetlenia, zapewniając idealną ilość cienia i przyjemną temperaturę.

Sensero-868 AC — czujnik pogodowy z funkcjami detekcji światła, zmierzchu i wiatru

Twoje korzyści w skrócie

Przyjemny klimat wewnątrz
Automatyczne systemy ochrony prywatności i ochrony przeciwsłonecznej zapewniają skuteczne zacienienie i zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń.

Automatyczna ochrona przeciwsłoneczna
Czujniki elero automatycznie ustawiają rolety w prawidłowym położeniu dla zapewnienia odpowiedniej ochrony przed słońcem i przyjemnej temperatury — zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Wygodna obsługa
Dzięki systemom sterowania elero rolety, żaluzje lub markizy na tarasie można obsługiwać w prosty i wygodny sposób.

Grzejniki promiennikowe i oświetlenie
Po wyposażeniu w odpowiednie odbiorniki radiowe systemy sterowania elero mogą być wykorzystywane do obsługi innych elementów, takich jak grzejniki promiennikowe i oświetlenie — dla jeszcze większego komfortu na Twoim tarasie.

MultiTel 2 — ten ręczny nadajnik o inteligentnej konstrukcji jest wyposażony w 15 indywidualnych kanałów, 5 kanałów grupowych i jeden kanał centralny.

Nadal nie masz pewności, który produkt odpowiada Twoim potrzebom i zastosowaniom? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki produktów i znajdź produkt odpowiedni dla Ciebie i Twoich wymagań.