elero GmbH Antriebstechnik

Maybachstr. 30
73278 Schlierbach
Germany


Phone: +49 7021 9539-0
Fax: 49 7021 9539-212
E-Mail: info@elero.de

Silnik do żaluzji weneckich

Przewiewnie i przejrzyście — oto jak budujemy dzisiaj. Nie tylko w budynku, ale także w części dziennej. Zmotoryzowane i automatyczne zasłony i żaluzje weneckie wpuszczają wystarczającą ilość światła dziennego i mogą być również używane do regulacji światła w pomieszczeniu. Aby w lecie słońce i ciepło pozostawały na zewnątrz, ale światło nadal wpadało do pomieszczenia, idealnym rozwiązaniem będą silniki do żaluzji weneckich firmy elero, które zapewniają optymalną regulację światła słonecznego i poprawę klimatu wewnątrz pomieszczeń. W zależności od wymagań mogą być one obsługiwane centralnie, w grupach lub indywidualnie.

Spraw, aby włamywaczom nie było łatwo

Zautomatyzowany, przełączany w czasie system cieniowania ma jeszcze jedną zaletę: specjalny system przełączania wakacyjnego oparty na losowo generowanym czasie, niezależnie od indywidualnego programu tygodniowego, zapewnia automatyczne dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem. Otwieranie i zamykanie rolet lub żaluzji stwarza wrażenie, że mieszkańcy są w domu. Włamywacze, którzy spędzają wiele dni na oglądaniu domu, aby dowiedzieć się, czy mieszkańcy są na wakacjach, stają zatem w obliczu trudnego zadania. Inteligentne systemy firmy elero nie tylko zapewniają mieszkańcom chłodne otoczenie, gdy są oni latem w domu, ale także zwiększają ochronę przed intruzami, gdy są poza domem.

Zalety silników żaluzjowych elero

Silniki elero są dostępne w wielu wersjach. Aby instalacja i regulacja przebiegały szybko, silniki do żaluzji weneckich posiadają blokowalne wyłączniki krańcowe, które są oddzielne i łatwo dostępne z zewnątrz. Dzięki temu silników tych można używać praktycznie we wszystkich sytuacjach. Nasze silniki do żaluzji weneckich są optymalnie zaprojektowane dla specyficznych wymagań dla żaluzji weneckich — są niezawodne, wytrzymałe, bezobsługowe, a także oszczędzają miejsce — idealny wybór dla Twojego zastosowania! Wszystkie silniki do żaluzji weneckich elero poruszają się z prędkością 26 obrotów na minutę i są wyposażone w zintegrowaną ochronę termiczną — to samo w sobie zapewnia zabezpieczenie przed przeciążeniem, nawet przy wysokich temperaturach.

Silniki do żaluzji weneckich JA Soft to wszystko, czego można sobie zażyczyć

Silnik do żaluzji weneckich JA Soft firmy elero został zaprojektowany z myślą o takich wymaganiach, jak sterowanie oświetleniem w pomieszczeniach, a zwłaszcza na dużych obszarach. Silniki mają maksymalny moment obrotowy 6 lub 9 Nm, a także niezawodny i bezgłośny miękki hamulec w standardzie. Wbudowany hamulec zapobiega niepokojącym hałasom dla mieszkańców podczas uruchamiania i zatrzymywania żaluzji.

elero contacts worldwide

Are you interested in elero products and want to find a contact person in your country? Here you will find a list of elero representatives and subsidiaries worldwide.

Find contact person

Contact & consultation

Are you a specialist partner and require detailed information about elero products? Simply contact us.

Contact elero