elero GmbH Antriebstechnik

Maybachstr. 30
73278 Schlierbach
Germany


Phone: +49 7021 9539-0
Fax: 49 7021 9539-212
E-Mail: info@elero.de

Łatwość użycia i efektywność energetyczna

Korzystaj z większej łatwości użytkowania
i efektywności energetycznej

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz automatyki rolet, żaluzji, markiz, czy zasłon, produkty elero pozwalają bez wysiłku obsługiwać i kontrolować system ochrony prywatności i ochrony przeciwsłonecznej. Jeśli chodzi o rodzaj pracy lub poziom automatyzacji, wybór należy do Ciebie: elero oferuje szeroką gamę sterowników bezprzewodowych i wersję przewodową do montażu na ścianie. Wszystkie z nich mogą być używane z przełącznikami wiodących producentów.

Te praktyczne wygodne automatyczne funkcje są dostępne również jako przewodowe systemy sterowania do montażu naściennego. Sprzedawca z chęcią pomoże Ci w wyborze.

Większa efektywność energetyczna i optymalna kontrola klimatu

W chłodnym sezonie automatyczne rolety są automatycznie opuszczane o zmierzchu. Wzmocnienie i warstwa izolacyjna powietrza otaczającego szybę pomagają utrzymać ciepło wewnątrz domu.

Gdy światło słoneczne jest intensywne, czujniki zapewniają automatyczne zamykanie rolet, zasłon lub żaluzji. Pokoje pozostają przyjemnie chłodne bez konieczności stosowania wentylatorów i klimatyzatorów.

MultiTec Touch-868 — Elegancki na zewnątrz i wyposażony w nowoczesną technologię od wewnątrz — elero prezentuje nowy wielokanałowy nadajnik ścienny MultiTec Touch-868. Umożliwia on prostą i intuicyjną obsługę technologii budowlanej za pomocą wysokiej jakości ekranu dotykowego.

Nadal nie masz pewności, który produkt odpowiada Twoim potrzebom i zastosowaniom? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki produktów i znajdź produkt odpowiedni dla Ciebie i Twoich wymagań.