elero GmbH Antriebstechnik

Maybachstr. 30
73278 Schlierbach
Germany


Phone: +49 7021 9539-0
Fax: 49 7021 9539-212
E-Mail: info@elero.de

Praca i kariera

Firma elero z siedzibą w Schlierbach koło Stuttgartu jest jednym z największych na świecie producentów napędów elektrycznych i sterowników do rolet i systemów ochrony przeciwsłonecznej. Drugi obszar jej działalności dotyczy rozwoju i produkcji elektrycznych napędów liniowych.

Producent napędów jest spółką zależną włoskiej Grupy Nice, międzynarodowego dostawcy automatyki domowej oraz technologii zabezpieczeń domów i inteligentnego domu, i w ramach Grupy specjalizuje się w sektorze rolet i osłon przeciwsłonecznych.

Ponad 3 tys. pracowników na całym świecie wnosi swoje indywidualne mocne strony i kompetencje, reprezentując misję Nice: uczynić codzienne procesy prostszymi, wygodniejszymi i bezpieczniejszymi – dla optymalnego komfortu i lepszej jakości życia..

Ty też możesz w tym uczestniczyć!

Nasze wartości

    
Wiedza, kreatywność i umiejętności naszych zmotywowanych pracowników decydują o sukcesie elero w dłuższej perspektywie.

Umożliwiamy pogodzenie życia rodzinnego i zawodowego przy zachowaniu zdrowia i wydajności. W tym celu przedstawiamy kilka atrakcyjnych ofert.

W elero czeka na Ciebie otwarta, międzynarodowa struktura z ekscytującymi i zróżnicowanymi zadaniami. Traktujemy siebie nawzajem otwarcie, sprawiedliwie i odpowiedzialnie oraz szanujemy różnice kulturowe.

    
Interesuje Cię oferta firmy elero jako pracodawcy?

Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie!

elero GmbH 
Human Resources
Maybachstr. 30 
73278 Schlierbach
Germany
T  +49 7021 9539-0 
E  Karriere@elero.de

Tutaj możesz zapoznać się z naszą polityką ochrony danych osobowych dotyczącą procesu rekrutacji.