elero GmbH Antriebstechnik

Maybachstr. 30
73278 Schlierbach
Germany


Phone: +49 7021 9539-0
Fax: 49 7021 9539-212
E-Mail: info@elero.de

Centero Home NXT

Jeden system dla wszystkich wymagań

Centero Home NXT by elero

Centero Home NXT to idealny punkt wejścia w świat inteligentnego domu. Centralna jednostka sterująca (bramka) jest połączona przez WiFi z domowym routerem i łączy wszystkie wyuczone urządzenia w jeden system. Obsługa jest ręczna lub automatyczna za pomocą aplikacji na iOS® lub Android™. System Centero Home NXT może być używany poza domową siecią WiFi za pośrednictwem chmury, jak również lokalnie. Przyjazna i intuicyjna obsługa za pomocą smartfona lub tabletu przekonuje zarówno klientów budowlanych, jak i modernizatorów.

Inteligentne funkcje w Centero Home NXT

Dostęp do chmury - nawet w drodze
Wszystko pod kontrolą

Dostęp do chmury jest wymagany do sterowania urządzeniami w Centero Home z sieci zewnętrznej. Oznacza to, że bramą w sieci domowej można sterować przez Internet z sieci komórkowej lub np. hotelowej sieci WLAN. Ustawienia konfiguracji poza domową siecią WLAN nie są możliwe.

Idealny nastrój świetlny - za jednym dotknięciem palca
 

Włączanie i wyłączanie światła, ściemnianie i ustawianie temperatury barwowej zgodnie z życzeniem - to w decydujący sposób przyczynia się do komfortu domowego. System oświetlenia Philips Hue jest zintegrowany z aplikacją CenteroHome NXT w zaledwie kilku prostych krokach... a Ty sterujesz inteligentnym oświetleniem swojego domu za dotknięciem palca lub poprzez inteligentne zadania.

Informacje zwrotne o stanie i wyświetlanie urządzeń krytycznych

Urządzenia krytyczne definiujesz sam - są to aplikacje, o których chcesz być informowany. Jest to przydatne na przykład przy otwieraniu czujek i markiz tarasowych. Na ekranie startowym pojawia się wtedy symbol ostrzegawczy, gdy okno jest otwarte lub markiza jest wysunięta.

Jeszcze więcej korzyści inteligentnego domu dzięki Centero Home NXT Plus

Aktualizacja w aplikacji do wersji Plus oferuje dodatkowe funkcje i zastosowania, dzięki którym dom będzie jeszcze bardziej inteligentny. Korzystając z menu u góry po lewej stronie, przejdź do "Konta" i wybierz wersję Plus. Jest to prosty sposób na przeprowadzenie zakupu w aplikacji.

Przejście na wersję Plus umożliwia wygodne sterowanie głosowe nauczonymi urządzeniami za pomocą cyfrowego asystenta Amazon Alexa, a także sterowanie na przykład oświetleniem lub zasłonami i systemami przeciwsłonecznymi za pomocą polecenia głosowego. Miłośnicy muzyki skorzystają również z systemów dźwiękowych firmy Sonos opartych na sieci WLAN. Pozwala to użytkownikowi kontrolować dźwięk za pośrednictwem aplikacji — indywidualnie dla każdego pomieszczenia lub wygodnie w całym domu. 
Jeśli z systemem została zintegrowana stacja pogodowa Netatmo, w Centero Home NXT Plus można wyświetlać spersonalizowane informacje na temat pogody. 
 


Zestawienie zalet Centero Home NXT Plus:

  • sterowanie głosowe zintegrowanymi urządzeniami za pomocą Amazon Alexa
  • integracja stacji pogodowych Netatmo
  • Podłączenie systemów dźwiękowych Sonos

Witamy w Centero Home NXT

Na tej stronie możesz dowiedzieć się więcej na temat uruchamiania Bramki Centero Home NXT
 


WAŻNE!
Dostępne są dwie różne aplikacje, które różnią się pod istotnymi względami.
Proszę dokładnie zapoznać się z krótkim wprowadzeniem dla obu aplikacji „Centero Home NXT” i „Centero Connect”, a następnie wybrać aplikację odpowiednią dla swojego zastosowania.
W aplikacji CenteroHome dostępna jest opcja zakupu wersji Centero Home NXT Plus zawierającej dodatkowe funkcje (więcej informacji można znaleźć tu)!

Centero Home NXT

Aplikacja Centero Home NXT, Bramka Centero Home i sterowane radiowo produkty elero umożliwiają obsługę rolet, żaluzji, markiz, oświetlenia, grzejników tarasowych i wielu innych urządzeń wygodnie i niezawodnie przy użyciu smartfona lub tabletu — niezależnie od tego, czy jesteśmy w domu, czy w podróży. Inteligentne urządzenie do sterowania domem można w bardzo prosty sposób rozbudować za pomocą produktów innych firm, takich jak te z Somfy RTS lub HomeMatic. Stan podłączonych urządzeń można zwizualizować w dowolnym miejscu i czasie, a tym samym mieć pewność, że w domu wszystko jest w porządku. Centero Home NXT łączy w sobie zalety dwukierunkowego systemu radiowego Proline 2 firmy elero z mobilną i przyjazną dla użytkownika obsługą przy użyciu smartfona lub tabletu. Centero Home NXT jest zintegrowana z domową siecią WLAN i konwertuje polecenia otrzymane ze smartfona lub tabletu na sygnały radiowe. Aplikacja automatycznie aktywuje zadania i zdefiniowane sceny, wysyłając sygnał zwrotny do urządzenia mobilnego jako wiadomość e-mail lub wiadomość push.

Centero Connect

Aplikacja Centero Connect jest wymagana do stosowania tylko przez specjalistycznych partnerów elero! 

Służy ona do uruchamiania Bramki Centero Home NXT, do uczenia odbiorników radiowych i zapisywania ich w konfiguracji. Konfiguracja jest następnie przesyłana do bramki. W tym celu nie jest wymagane hasło WLAN ani urządzenie użytkownika końcowego.

Aplikacja Centero Home NXT jest wymagana do obsługi odbiorników radiowych elero i do uczenia i obsługi innych urządzeń; aplikacja Centero Home NXT musi być zainstalowana na urządzeniu użytkownika końcowego (smartfonie lub tablecie).


W tym miejscu można pobrać wymagane aplikacje — na systemy iOS i Android

W celu zainstalowania dwóch aplikacji należy przejść na tę stronę w przeglądarce internetowej na smartfonie lub tablecie i kliknąć odpowiedni link dla systemu operacyjnego, na którym chcemy zainstalować aplikację. Aplikację można pobrać i zainstalować w dowolnym momencie bezpośrednio ze sklepu App Store lub Google Play.

Aplikacja CenteroHome NXT — dla użytkownika końcowego

Aplikacja CenteroConnect — dla specjalistycznych partnerów elero

Pomoc online

Jeżeli potrzebujesz pomocy w instalacji i/lub konfiguracji Centero Home NXT, oferujemy instrukcje dla obu aplikacji w formacie PDF. Kliknij odpowiednie logo.

Infolinia serwisowa

Potrzebujesz pomocy?
Możesz skontaktować się z naszym zespołem wsparcia Centero Home NXT pod numerem  22 759 40 49.

lub wysłać do nas e-mail na adres elero.pl@niceforyou.com 

Lista zgodności

Listę zgodności możliwych do wdrożenia urządzeń można pobrać tutaj. Lista jest na bieżąco aktualizowana.
 

Kartę danych technicznych Centero Home Box można znaleźć tutaj.