elero GmbH Antriebstechnik

Maybachstr. 30
73278 Schlierbach
Germany


Phone: +49 7021 9539-0
Fax: 49 7021 9539-212
E-Mail: info@elero.de

Gotowy do podłączenia silnik do rolet

Automatyzacja może być tak prosta! 
Korzyści z automatycznej obsługi rolet za pomocą wysokiej jakości napędów RolTop/D+ firmy elero są przekonujące.

Gama korzyści dla użytkownika

Dzięki cichemu, odpornemu na zużycie hamulcowi (z napędami do 20 Nm) rolety można otwierać i zamykać szczególnie cicho. Przesuwanie w położenie krańcowe przy zmniejszonej prędkości silnika i zmniejszonym momencie obrotowym (do 20 Nm) zabezpiecza tkaninę. Jeżeli drogę blokuje przeszkoda, RolTop/D+ zatrzymuje się i zwalnia przeszkodę. Jeśli tkanina utknie w danym położeniu, napęd wyłącza się, by nie doszło do uszkodzeń. Wymagane zastosowanie sztywnych złączy wału lub blokada podnoszenia doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie przed włamaniem.

Napędy RolTop/D+ są dostępne z radiem dwukierunkowym i funkcją trasowania lub w wersji przewodowej.

Podłącz i gotowe!

Inteligentny napęd do rolet automatycznie rozpoznaje i przechowuje pozycje krańcowe po instalacji. Proces instalacji jest zakończony po zaledwie jednym cyklu ruchu w górę i w dół.  Urządzenia typu plug-and-play są dostępne w wersji przewodowej RolTop D+ S dla wałów o średnicy 38 mm lub większej oraz jako wersja M dla wałów o średnicy 50 mm lub większej. Oczywiście obie wersje są również dostępne z funkcją radia dwukierunkowego i routingu. Wersja przewodowa jest sterowana przełącznikami i w razie potrzeby może być wyposażona w funkcję programatora czasowego. W wersji radiowej wykorzystującej zakres częstotliwości 868 MHz rolety mogą być wygodnie przesuwane za pomocą zamontowanego na ścianie lub ręcznego nadajnika lub w ramach inteligentnego rozwiązania do automatyzacji budynków. Funkcja routingu zapewnia, że sygnały niezawodnie docierają do miejsca docelowego. Jeżeli przeszkody, takie jak ściany odblaskowe, zakłócają bezpośrednią ścieżkę do napędu, polecenie jest przekazywane przez inny odbiornik. Ponadto dwukierunkowy system radiowy zwiększa przejrzystość i bezpieczeństwo dla użytkownika, ponieważ napęd przekazuje swój aktualny stan do nadajnika. Wystarczy szybkie spojrzenie, by mieć pewność, czy polecenie zostało wykonane. Sztywne złącza wału są używane przy instalacji napędów RolTop/D+!

Jednostka sterująca ProLine zapewnia doskonałą jakość życia

Technologia sterowania ProLine — sterowanie przewodowe lub radiowe — zapewnia doskonały komfort życia. Otwiera i zamyka rolety automatycznie lub po naciśnięciu przycisku. Te jednostki sterujące cechuje doskonałość techniczna, wysoka jakość i ponadczasowe wzornictwo. Inne zalety to łatwość obsługi, duże przyciski i przejrzysty wyświetlacz. Modułowa integracja poszczególnych komponentów pozwala na wiele opcji sterowania. Jednostki sterujące są łatwe do podłączenia i nadają się do wielu standardowych programów przełączania. Przewodowe jednostki sterujące obejmują między innymi AstroTec, który zapewnia całoroczne optymalne godziny otwierania i zamykania w zależności od wschodu i zachodu słońca.

Nadal nie masz pewności, który produkt odpowiada Twoim potrzebom i zastosowaniom? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki produktów i znajdź produkt odpowiedni dla siebie i Twoich wymagań.

elero contacts worldwide

Are you interested in elero products and want to find a contact person in your country? Here you will find a list of elero representatives and subsidiaries worldwide.

Find contact person

Contact & consultation

Are you a specialist partner and require detailed information about elero products? Simply contact us.

Contact elero