elero GmbH Antriebstechnik

Maybachstr. 30
73278 Schlierbach
Germany


Phone: +49 7021 9539-0
Fax: 49 7021 9539-212
E-Mail: info@elero.de

Automatyzacja pergoli

Picolo 0 i jednostka sterująca PatioControl

W połączeniu z tymi dwiema funkcjami pergole oferują ochronę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i deszczem, rozprowadzają światło dzienne zgodnie z potrzebami i mogą być wygodnie obsługiwane za pomocą radiowego nadajnika ręcznego. Ponadto można również zintegrować czujniki pogody, oświetlenie LED i cieniowanie boczne.
  

Pergole oferują użytkownikom największy możliwy komfort tylko wtedy, gdy mogą być niezawodnie zmotoryzowane i indywidualnie sterowane — najlepiej przez radio. Idealnym połączeniem jest połączenie z bezobsługowymi systemami siłowników liniowych Picolo 0 i PatioControl ze zintegrowanym odbiornikiem radiowym i opcjonalnym modułem świetlnym. Obsługa odbywa się za pośrednictwem ręcznego nadajnika radiowego lub nadajnika ściennego. Programatory czasowe i czujniki pogody automatycznie przesuwają lamele zgodnie z porą dnia, oświetleniem, wiatrem, deszczem i śniegiem oraz temperaturą.

Można również zintegrować cieniowanie boczne z napędami radiowymi elero, zapewniając jeszcze więcej korzyści i komfortu w domu.

Produkty elero spełniają najwyższe wymagania w zakresie wzornictwa, funkcjonalności i jakości. Kompaktowe komponenty i łatwość montażu zapewniają możliwość szybkiego montażu bez zwracania uwagi.

Kompletny system sterowania

Przetworniki radiowe i czujnikiIndywidualna, prosta obsługa i automatyczny ruch

Położenie lameli pergoli może być dostosowane w dowolnym momencie do warunków pogodowych za pomocą kombinacji Picolo 0 i radiowej jednostki sterującej elero PatioControl. Automatyzacja umożliwia łatwą reakcję na zmieniające się warunki pogodowe, a tym samym tworzenie domowej atmosfery i przyjemnego klimatu pod pergolą.
Dodatkowe kompatybilne dwukierunkowe komponenty radiowe można znaleźć tutaj

TempoTel 2

10-kanałowy ręczny nadajnik radiowy; Może być stosowany jednokierunkowo i dwukierunkowo; Zintegrowany programator czasowy z funkcją Astro i programem wakacyjnym; Przesyłane sygnały i polecenia zwrotne są wizualizowane za pośrednictwem diody LED

Sensero-868 AC /Plus

Radiowy czujnik pogodowy z funkcjami detekcji światła, zmierzchu i wiatru; Możliwość zamontowania na obrotowym wsporniku ściennym lub maszcie; W wariancie Plus dodatkowy czujnik deszczu

Yubii Home

System Smart Home w pełni automatyzuje pracę domu lub mieszkania i jest prawdziwym systemem typu "wszystko w jednym", dającym wiele możliwości.

Centero Home

Uzyskaj dostęp do swojej technologii budowlanej na całym świecie; Szybka i prosta instalacja; Bezpieczeństwo dzięki niezawodnemu sprzężeniu zwrotnemu; Transfer zaszyfrowanych danych; Różni użytkownicy mogą uzyskać dostęp w tym samym czasie

Picolo 0Funkcjonalność w połączeniu z atrakcyjnym wzornictwem

Dzięki ochronie IP67 system jest odporny na działanie wiatru i deszczu. Typowe zastosowania obejmują nie tylko pergole, ale także dachy ogrodów zimowych, elewacje, okna żaluzjowe i baseny. W związku z tym jego pozycję montażową można dostosować do własnych potrzeb. Stylowy, smukły napęd można doskonale zintegrować z profilami pergoli.

Obciążenie (N) 900–1800
Szybkość przesuwu (mm/s) ok. 2–4,5
Długości skoku (mm) 75–400 (montaż między zaczepami)
Napięcie robocze 24 V DC
Stopień ochrony IP 67
Średnica obudowy (mm) 35

PatioControlJednostka sterująca z modułem radiowym

Użytkownicy otrzymują optymalne rozwiązanie w postaci kombinacji Picolo 0 i radiowej jednostki sterującej PatioControl. Umożliwia ono sterowanie lamelami pergoli za pomocą ręcznego lub montowanego naściennie nadajnika, czujników lub programatorów czasowych. Z jednostki sterującej można korzystać wraz z dwukierunkowym nadajnikiem radiowym elero lub urządzeniami sterującymi.

 • Zintegrowany odbiornik radiowy 868 MHz lub 915 MHz
 • Sterowanie silnikiem dla 1 lub 2 napędów
 • Klasa ochrony IP 65
 • Regulowana prędkość i rozłączanie
 • Z czujnikiem temperatury do wykrywania mrozu i śniegu
  Lamele pergoli można następnie przenieść automatycznie w różne bezpieczne położenia
 • Opcjonalny moduł świetlny
  — dla lamp LED 24 V
  — z 4 kanałami świetlnymi, 4 × 50 W (np. czerwony, zielony, niebieski, biały)

elero contacts worldwide

Are you interested in elero products and want to find a contact person in your country? Here you will find a list of elero representatives and subsidiaries worldwide.

Find contact person

Contact & consultation

Are you a specialist partner and require detailed information about elero products? Simply contact us.

Contact elero